ZWYCIĘSTWO MKS-U Z MTS KWIDZYŃ PRZY SPORTOWEJ !!!

18.10.2021

MKS PR Urbis Gniezno wygrywa u siebie z MTS Kwidzyń 47-20.

Gnieźnianki od samego poczÄ…tku górowaÅ‚y na parkiecie. Drużyna GoÅ›ci nie mogÅ‚a sprostać naszym zawodniczkom, podczas swojej gry nie miaÅ‚y żadnego pomysÅ‚u na zdobywanie bramek. Pierwsze trafienie dla Kwidzynia padÅ‚o dopiero w 12 minucie. Zawodniczki MKS-u z kolei z Å‚atwoÅ›ciÄ… wrzucaÅ‚y piÅ‚kÄ™ do bramki i rozgrywaÅ‚y Å›wietne akcje.

Do przerwy mieliÅ›my wynik 22-10. WiÄ™cej emocji i akcji można byÅ‚o oglÄ…dać po przerwie, gdy przez pierwsze 10 minut, obie ekipy rzuciÅ‚y po 8 goli. Ostatnie minuty meczu należaÅ‚y już do Gnieźnianek, które rzucaÅ‚y tak celnie iż cale spotkanie. Niestety podczas ostatniej akcji meczu Maja Schlabs chciaÅ‚a zdobyć efektownÄ… bramkÄ™ z powietrza i upadÅ‚a na kolano. ZostaÅ‚a zniesiona z boiska i czeka jÄ… teraz diagnoza.

MKS PR Urbis Gniezno – MTS KwidzyÅ„ 47-20 (22-10)