ZWYCIĘSTWO MKK NA OTWARCIE SEZONU!!!

04.10.2021

Zawodnicy MKK w sobotnie popołudnie pokonali na swoim parkiecie w Hali im. Mieczysława łopatki przy ul. Sportowej 3 Miasto Zakochanych Chełmno 86-61.

Po dość dÅ‚ugiej przerwie na parkiet powróciÅ‚ Dariusz Dobrzycki, zaczÄ™liÅ›my od wielu prób trafienia do kosza z dystansu, jedyny celny rzut z odlegÅ‚oÅ›ci zanotowaÅ‚ Rau’a . Późniejsza gra byÅ‚a nieco lepsza i ostatecznie pierwszÄ… kwartÄ™ wygraliÅ›my aż 27-12. i nic nie ulegÅ‚o zmianie po wznowieniu gry. CheÅ‚mnianie rzucali piÅ‚kÄ™, ale niecelnie. Na 5 minut przed przerwÄ… wygrywaliÅ›my 40-17 i dopiero nieco lepsza koÅ„cówka wygrana przez nich 5-0 pozwoliÅ‚a nieco zniwelować stratÄ™.

Druga część spotkania byÅ‚a już trochÄ™ bardziej wyrównana - rozkrÄ™ciÅ‚ siÄ™ w szeregach rywali Mateusz Krawiec, to na nim w opieraÅ‚a siÄ™ ofensywa i sporo akcji GoÅ›ci. Krawiec zakoÅ„czyÅ‚ mecz z dorobkiem 24 punktów i byÅ‚ najjaÅ›niejszym ogniwem w drużynie przeciwnika. MKK wygraÅ‚ ostatecznie 86-61.

Sklep Polski MKK Gniezno – Miasto Zakochanych CheÅ‚mno 86-61 (27-12, 21-15, 18-18, 20-16)