ZWYCIĘSTWO MIESZKA !!!

22.11.2021

W ostatniej akcji meczu Dawid Urbaniak został bohaterem drużyny w 95.minucie meczu zapewnił w sobotnie popołudnie zwycięstwo Mieszku, który pokonał Górnika Konin 3-2. Biało-niebiescy dzięki temu są na pozycji lidera w tabeli.

Mecz rozpoczÄ…Å‚ siÄ™ nie po naszej myÅ›li szybka starta piÅ‚ki i bramka dla Górniaka spowodowaÅ‚a, że Gnieźnianie dostali szybkiego sierpowego, po którym momentalnie siÄ™ pozbierali, czego efektem byÅ‚o wyrównanie. W 13.minucie strzeliÅ‚ Hoffmann. Dalej spychaliÅ›my rywala pod wÅ‚asne pole karne, mieliÅ›my wiÄ™cej pomysÅ‚u na grÄ™, jednak Górnik znów skarciÅ‚ nas za bÅ‚Ä…d. Adrian Górecki po zespoÅ‚owej akcji pokonaÅ‚ Patryka Szafrana i taki wynik utrzymaÅ‚ siÄ™ do przerwy. Najbliżej wyrównania byÅ‚ w 63.minucie Garstka. W 67.minucie Górnik trafiÅ‚ do naszej bramki jednak sÄ™dzia dopatrzyÅ‚ siÄ™ spalonego. W 82. minucie MichaÅ‚ Mól, sÄ™dzia podyktowaÅ‚ rzut wolny z ok. 20 metrów, który fantastycznie wykorzystaÅ‚ Radomski i byÅ‚o 2-2. W ostatniej akcji meczu, w doliczonym czasie gry piÅ‚ka po doÅ›rodkowaniu trafiÅ‚a na gÅ‚owÄ™ Dawida Urbaniaka i piÅ‚ka wpadÅ‚a do bramki dajÄ…c zwyciÄ™stwo Gnieźnianom. Mieszko dziÄ™ki temu wskoczyÅ‚o na pozycjÄ™ lidera.

Mieszko Gniezno – Górnik Konin 3-2 (1-2)

Bramki dla Mieszka: Hoffmann 13′, Radomski 82′, Urbaniak 90+5′