ZAPRASZAMY NA LETNIE PÓŁKOLONIE GOSiR NA "SPORTOWO"!

06.06.2023

GOSiR zaprasza na letnie półkolonie na "sportowo", które odbędą się w czasie trwania wakacji letnich. Wierzymy, że tegoroczne półkolonie przyniosą dzieciom wiele radości i satysfakcji, a proponowane przez nas zajęcia nie pozwolą im się nudzić.

Do udziału w półkoloniach  zapraszamy dzieci w wieku 7 - 14 lat, które odbywać się będą w pięciodniowych turnusach trwających przez całe wakacje letnie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 15.00 na terenie Kompleksu Rekreacyjno- Sportowego GOSiR przy ul. Bł. Jolenty 5. Pierwszy z nich rozpocznie się w dniu 26 czerwca i potrwa do 30 czerwca 2023 r., a ostatni odbędzie się w terminie 21 sierpnia i potrwa do 25 sierpnia 2023 r.

 

W programie oferujemy moc atrakcji m. in. : zajęcia na basenie i hali sportowej, pokazową lekcję języka angielskiego prowadzona przez Szkołę Językową Freedom School, zajęcia prowadzone przez Akademie Nauki "Fizyka dla Smyka", wyjście do klubu zabaw dla dzieci,  seans w Kinie Helios, pokaz nauki udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, zajęcia na ściance wspinaczkowej, jiu-jitsu,  zajęcia z instruktorem capoeiry , oraz wiele innych.

Każdego dnia dzieci na półkoloniach otrzymają 2 posiłki (śniadanie i obiad) serwowane przez Restaurację Hotelu LECH. Cena turnusu wynosi 399 złotych.

 

Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych 7-9 lat oraz 10-14. Wszyscy uczestnicy półkolonii - w związku z tym, że to półkolonie "na sportowo" - na każde  zajęcia przynoszą ze sobą stroje kąpielowe, czepki i stroje sportowe.

 

   Wszelkie informacje dotyczące półkolonii, w tym program, zasady uczestnictwa, regulaminy, zgody i karty uczestnika publikowane będą na stronie https://www.basengniezno.pl/strona,polkolonie-lato-2023.html

 

Formularz zgłoszeniowy dziecka, oraz wszelkie informacje można uzyskać można również w szatni na basenie przy ul. Bł. Jolenty 5; tel. (61) 424 86 04, 660 348 114 codziennie w godzinach  otwarcia basenu.

 

ZAPRASZAMY !
 
 
tre zostaa wydrukowana ze strony
https://www.gosir.gniezno.pl/wiadomosc,zapraszamy-na-letnie-polkolonie-gosir-na-sportowo.html