WYGRANA START 1954 !!!

10.01.2022

Trzecie zwycięstwo i status niepokonanych mają ciągle w halowej Superlidze czerwono-czarni. W sobotnie popołudnie przy ul. Sportowej 5 UKH Start 1954 pokonał LKS Rogowo 7-3.

Pierwsza bramka padÅ‚a dopiero w 13.minucie za sprawÄ… Macieja Wejerowskiego, gracza numer 1 tego meczu, a już cztery minut później trafiÅ‚ po raz kolejny podwyższajÄ…c wynik na 2-0. W 20.minucie na 3-0 strzeliÅ‚ Dominik MaÅ‚ecki wydawaÅ‚o siÄ™, że w peÅ‚ni już kontrolujemy to spotkanie. ChwilÄ™ potem pierwsze trafienie do goÅ›ci zaliczyÅ‚ Adrian Krokosz. Dopiero w ostatniej części znów zaczęło siÄ™ coÅ› dziać na boisku. Z krótkiego rogu trafiÅ‚ Karol Przywara, a kontaktowÄ… bramkÄ™ zdobyÅ‚ MirosÅ‚aw PopioÅ‚ek i zrobiÅ‚o siÄ™ gorÄ…co. Na szczęście w ostatnich minutach, to my zachowaliÅ›my wiÄ™cej zimnej krwi i do koÅ„ca już tylko Start cieszyÅ‚ siÄ™ z trafieÅ„. DokÅ‚adnie trzech. Czerwono-czarni wygrali 7-3 i zachowali czyste konto w halowych rozgrywkach.

UKH Start 1954 Gniezno – LKS Rogowo 7-3