Wygrana MKK

07.11.2022

W niedzielne popołudnie koszykarze Sklep Polski MKK Gniezno pokonali na swoim parkiecie w Hali im. Mieczysława Łopatki przy ul. Sportowej 3 Flotę Gdynia 76-71.

Gnieźnianie przegrywali z Flotą Gdynia 24 punktami, by finalnie wygrać fundując publiczności szaloną końcówkę meczu. Flota Gdynia zaczęła ten mecz efektownie, a ich przewaga z każdą minutą się powiększała. Do przerwy Flota miała przewagą 46-22.  Po przerwie MKK zaczął atakować, co skutkowało zdobywaniem punktów i odrabianiem strat.  Gnieźnianie zaczęli grać jak zaczorowani i na 43.sekundy przed końcem objęli w końcu prowadzenie i zakończyć spotkanie wygraną.

Sklep Polski MKK Gniezno – Flota Gdynia 76-71 (9-22, 13-24, 21-10, 33-15)