Wygrana KS-u

12.02.2024

Futsaliści Grinbud KS Gniezno w niedzielne popołudnie pokonując 6-4 AZS UG Gdańsk zainkasowali komplet punktów w meczu 1.ligi.

Początek spotkania był idealny dla gospodarzy, grali z pomysłem, atakowali zdobywając 3 bramki i prowadząc z rywalem. Niestety coś pękło. Po faulu Stankowiaka goście strzelili pierwszego gola i rozkręcili się, Do przerwy trafili jeszcze dwukrotnie i mecz po przerwie rozpoczął się od nowa.

Gra po przerwie nieco straciÅ‚a na intensywnoÅ›ci, gospodarze otrzÄ…snÄ™li siÄ™ po 10 minutowej dominacji rywali i mecz siÄ™ wyrównaÅ‚. BramkÄ™ dla gospodarzy strzeliÅ‚ Kaźmierczak dajÄ…c prowadzenie, ale goÅ›cie otrzymali dodatkowo jeszcze dwa rzuty karne za przekroczony limit fauli w zespole KS-u, na szczęście wykorzystali tylko jeden.

Grinbud KS Gniezno – AZS UG GdaÅ„sk 6-4 (3-3)