SZCZYPIORNIAK WYGRYWA Z LESZNEM!

15.11.2021

Szczypiorniaka w niedzielę, 14 listopada pokonał we własnej hali MKS Real Astromal II Leszno 25-24.

Po zakoÅ„czeniu pierwszej poÅ‚owy wszystko wskazywaÅ‚o na to, że gospodarze majÄ… mecz pod swojÄ… kontrolÄ…. Dwukrotnie uciekali goÅ›ciom, raz na poczÄ…tku, gdy byÅ‚o 6-2 , a drugi raz tuż przed przerwÄ…, notujÄ…c piÄ™ciobramkowÄ… przewagÄ™. Sytuacja wymknęła siÄ™ spod kontroli w drugiej części spotkania. Ostatnie minuty meczu to byÅ‚ istny horror i wojna nerwów, jednak spokój zachowaÅ‚ w bramce Dariusz Zanto i dwukrotnie wybroniÅ‚ strzaÅ‚y rywali. SytuacjÄ™ opanowaliÅ›my w ostatnich 90 sekundach, gdy najpierw bramkÄ™ z rzutu karnego zdobyÅ‚ Damian Stempuchowski, a po chwili PrzemysÅ‚aw Gadecki dorzuciÅ‚ trafienie z pola.

Szczypiorniak Bank SpóÅ‚dzielczy Gniezno – MKS Real Astromal II Leszno 25-24