START PRZEGRYWA WAŻNY LIGOWY MECZ !!!

04.10.2021

Druga porażki w sezonie dla UKH Start 1954. Gnieźnianie przegrali na własnym boisku z LKS Gąsawa 3-4.

To byÅ‚ bardzo ważny mecz dla Gnieźnian niestety ulegli LKS-owi, którzy w tym sezonie jeszcze nie wygrali żadnego meczu. Mecz wbrew koÅ„cowemu wynikowi rozpoczÄ…Å‚ siÄ™ Å›wietnie dla Gospodarzy, po golach Wejerowskiego i SzymaÅ„skiego prowadziliÅ›my 2-0, jednak wystarczyÅ‚y cztery minuty, by goÅ›cie doprowadzili do wyrównania. Najpierw strzeliÅ‚ z karnego Albert WrzesiÅ„ski, a po akcji trafienie zaliczy Jacek KrupiÅ„ski. Startowcy odpowiedzieli po chwili golem i znów byli na prowadzeniu 3-2 – bramka zdobyta przez Dominika MaÅ‚eckiego. Na 3-3 wyrównaÅ‚ ponownie WrzesiÅ„ski, a na 3 minuty przed koÅ„cem wynik ustaliÅ‚ PaweÅ‚ Antoniewicz. Start pozostaje w lidze z jednym derbowym zwyciÄ™stwem nad StellÄ….

Start 1954 Gniezno – LKS GÄ…sawa 3-4