Rozpoczęcie ligi - porażka GRINBUD KS GNIEZNO

27.09.2021

Na meczu inauguracyjnym pierwszej ligi futsalistom Grinbud KS nie udało się wygrać i Gnieźnianie przegrali we własnej hali z We Met FC Kamienica Królewska 2-5.

Gnieźnianie po zmianach kadrowych mieli nadzieje na wygranÄ… w sobotnim meczu, ale GoÅ›cie nie byli Å‚atwym celem. We Met już w 2 minucie spotkanie zakoÅ„czyÅ‚ swojÄ… akcjÄ™ trafieniem do bramki Gospodarzy. Gnieźnianie dÅ‚ugo próbowali odrobić stratÄ™ bramki i w koÅ„cu udaÅ‚o siÄ™ i gola zdobyÅ‚ Mariusz Sawicki.

W 17 minucie padÅ‚a kolejna bramka dla GoÅ›ci pomimo iż grali w osÅ‚abieniu po czerwonej kartce dla jednego ze swoich zawodników. Po przerwie w ciÄ…gu 4 minut GoÅ›cie dwukrotnie wpisali siÄ™ na listÄ™ strzelców i Gnieźnianie przegrywali już 1-4. Dariusz RychÅ‚owski po udanej akcji zdobyÅ‚ gola i wynik byÅ‚ na poziomie 2-4. Po KS miaÅ‚ szansÄ™ na olejnÄ… bramkÄ™ Mariusz Sawicki byÅ‚ w idealnej sytuacji, jednak efektownÄ… paradÄ… popisaÅ‚ siÄ™ bramkarz goÅ›ci. WystarczyÅ‚ jednak moment nieuwagi Gnieźnian w obronie i We Met znów zdobyÅ‚ bramkÄ™.

Grinbud KS Gniezno – We Met FC Kamienica Królewska 2-5

Bramki dla KS: Sawicki i Rychłowski