Przegrana UKH Start 1954 Gniezno z Grunwaldem Poznań !

18.10.2021

Zespół Startu 1954 Gniezno w sobotnie popołudnie podejmował na Stadionie im. Alfonsa Flinika zespół Grunwaldu Poznań.

Do przerwy utrzymywaÅ‚ siÄ™ remis bezbramkowy. W drugiej części spotkania goÅ›cie objÄ™li prowadzenie po trafieniu Eryka Bembenka. Gnieźnianie starali siÄ™ odrabiać straty, poprzez karne strzaÅ‚y rożne, ale niestety bez efektów w postaci bramek. W koÅ„cówce spotkania byÅ‚ych kolegów z drużyny pogrążyÅ‚ Jacek Kurowski - kapitan reprezentacji Polski w 56. minucie, wykorzystujÄ…c rzut karny strzeliÅ‚ bramkÄ™, a zaledwie chwilÄ™ później zakoÅ„czyÅ‚ akcjÄ™ celnym strzaÅ‚em. Ostatecznie UKH START 1954 Gniezno przegraÅ‚ to spotkanie 0:3.

Fragmenty tekstu dzięki uprzejmości Radosław Kossakowski i foto dzięki uprzejmości Arkadiusz Kossakowski www.sportgniezno.pl