PRZEGRANA KS-u!

24.01.2022

Grinbud KS Gniezno przegrał w sobotnim spotkaniu 1.Ligi futsalu z Widzewem Łódź 2-8. Lider pokazał siłę i wygrał zasłużenie.

Mecz z liderem był trudnym pojedynkiem, a Gnieźnianie nie byli faworytem tego spotkania. Goście jako pierwsi zdobyli bramkę w 7. minucie po zagraniu ręką w polu karnym, sędzia podyktował rzut karny. Wyrównanie przyszło szybko, bo cztery minuty później Mikołaj Bereźnicki precyzyjnym strzałem pokonał goalkeepera gości. Widzew atakował i po kilku groźnych sytuacjach bramka padła niestety dla Gości.

W drugiej części pierwszą dobrą okazję mieliśmy już w 8. minucie gdy Mariusz Sawicki ofiarnie strzelał lądując już na parkiecie. Piłka przeszła znów obok słupka. Chwila nieuwagi i kolejny gol Marciniaka. Trener Heliasz bardzo szybko bo już na 10. minut przed końcem postanowił zdjąć bramkarza i miało to fatalny skutek. Łodzianie wykorzystywali każdy najdrobniejszy nasz błąd w wyprowadzeniu piłki i w krótkim czasie trafili dwukrotnie.

Grinbud KS Gniezno – Widzew Łódź 2-8