PORAŻKA MKS MIESZKO GNIEZNO Z KOTWICĄ KOŁOBRZEG 0- 3!

11.04.2021

Piłkarze Mieszka w sobotnie popołudnie przy Strumykowej przegrali z Kotwicą Kołobrzeg 0-3, grając dobrze jedynie przez… 8 minut. Bramki dla drużyny nie zdobyliśmy już od siedmiu spotkań!

Mieszkowcy zaczęli mecz bardzo dobrze, byli agresywni, zepchnęli gości do defensywy, strzelali, jednak wystarczyła pierwsza kontra i piłka wylądowała w naszej siatce. Szybka akcja prawą stroną wprowadziła taki chaos w naszej obronie, że Łukasz Staroń bez trudu strzelił na 1-0. Po pierwszej bramce wszystko się zaczęło psuć Gnieźnianie z każda minutą wyglądali coraz gorzej, natomiast Goście coraz częściej gościli pod naszym polem karnym. Bramka na 2-0 padła po rzucie wolnym Kamila Włodyki, choć piłkę niezbyt mocno uderzoną powinien wybronić Benedykciński… W pierwszej połowie mogła się jeszcze podobać akcja Filipa Bogajewskiego, który zgubił rywala przy bocznej linii, sam popędził na bramkę i piłka po uderzeniu minęła nieznacznie prawy słupek.

Po przerwie Mieszko nie stworzyło sobie żadnej groźnej sytuacji, jednak i Kotwica nie forsowała tempa. Trzecią bramkę straciliśmy po kolejnej kontrze i dośrodkowaniu, z którego skorzystał Wysocki zdobywając ostatniego gola. Gnieźnianie notują fatalną serię siedmiu porażek, w której nawet nie strzelili gola! Ich bilans to 0-26

Mieszko Gniezno – Kotwica Kołobrzeg 3-0 (2-0)