OGÓLNOPOLSKI TARG KWIATÓW NA HALI SPORTOWEJ GOSiR

03.06.2023

W dniach 3 i 4 czerwca br. na naszej hali sportowej przy ulicy bł. Jolenty 5 odbywa się Ogólnopolski Targ Kwiatów.

Znaleźć na nim można ok. 200 różnych rodzajów roślin, co daje ogromny wybór dla każdego miłośnika zieleni. Liczba dostępnych sztuk kwiatów przekracza 14 000, a to natomiast gwarantuje, że każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie.

 

Nie tylko możliwość zakupu pięknych kwiatów przyciąga uczestników targu, ale także cenne porady i wskazówki od doświadczonych ekspertów. Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się, jak prawidłowo dbać o kwiaty w domu, jak je nawozić i przesadzać.

 

To doskonała okazja dla początkujących ogrodników, aby zdobyć wiedzę na temat pielęgnacji roślin i stworzyć piękne ogrody i aranżacje wnętrz.

 

Ogólnopolski Targ Kwiatów w Gnieźnie to również doskonała okazja, aby odkryć świat egzotycznych roślin, kwiatów owadożernych, kolekcjonerskich i tych, które są przyjazne zwierzętom. Targ zapewnia unikalne możliwości poznania różnorodności roślin i eksplorowania ich niezwykłych cech.

 

Targ otwarty jest dla wszystkich odwiedzajacych w sobotę w godzinach 8:00 do 20:00 i  w niedzielę w godzinach 10:00 do 18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

info + foto za www.moje - gniezno.pl

 

 

tre zostaa wydrukowana ze strony
https://www.gosir.gniezno.pl/wiadomosc,ogolnopolski-targ-kwiatow-na-hali-sportowej-gosir.html