MKS po raz kolejny wygrywa !!!

16.05.2022

Gnieźnieńskie szczypiornistki w sobotnie popołudnie odniosły 20. zwycięstwo w rozgrywkach 1.ligi i sezon zasadniczy zamknęły z kompletem zwycięstw. W ostatnim meczu zwyciężyły u siebie Bukowsko – Dopiewski KPR 35-17.

Rywalki tylko przez moment prowadziÅ‚y wyrównany bój z MKS-em, jednak po kwadransie gry i trzech z rzÄ™du bramkach, na tablicy wyników pojawiÅ‚ siÄ™ remis 5-5. Gnieźnianki jednak odpaliÅ‚y swoje moce i po piÄ™ciu minutach byÅ‚o już 10-6. Do przerwy MKS prowadziÅ‚ 15-10, gospodynie bardzo dobrze rozpoczęły drugÄ… część, cztery trafienia zaliczyÅ‚a m.in Karolina Kasprowiak i mecz byÅ‚ już pod peÅ‚nÄ… kontrolÄ… (22-11). Przeciwniczki zaczęły tracić siÅ‚y i caÅ‚e spotkanie zakoÅ„czyÅ‚o siÄ™ wysokÄ… wygranÄ… 35-17

MKS PR Urbis Gniezno – Bukowsko – Dopiewski KPR 35-17 (15-10)