Mieszko przegrywa z LKS Gołuchów.

23.05.2022

Mieszko Gniezno w sobotnie popołudnie nie wywalczył żadnego punktu i przegrał z LKS Gołuchów 2-4.

Po pierwszej części meczu nic nie wskazywaÅ‚o na to, że gnieźnianie mogÄ… to spotkanie przegrać. Mieli przewagÄ™ i jako pierwsi strzelili gola w 13.minucie po uderzeniu MichaÅ‚a Steinke. GoÅ›cie zdoÅ‚ali wyrównać na 4 minuty przed przerwÄ…, ale chwilÄ™ później Dawid Radomski znów sprawiÅ‚, że Mieszko wyszo na prowadzenie. Później byÅ‚o już tylko gorzej … Czerwona kartka dla Nikodema SzociÅ„skiego, który chcÄ…c strzelać, trafiÅ‚ rywala w nogÄ™ i sÄ™dzia pokazaÅ‚ mu (drugÄ… w tym meczu) żóÅ‚tÄ… kartkÄ™ i gracz zszedÅ‚ z boiska. Po chwili straciliÅ›my gola na 2-2, a 3 minuty później na 2-3. GoÅ›cie dopeÅ‚nili dzieÅ‚a już po regulaminowym czasie, wygrywajÄ…c ostatecznie 4-2.

Mieszko Gniezno – LKS GoÅ‚uchów 2-4 (1-1)

Bramki dla Mieszka: Steinke i Radomski