KS Stella Gniezno JUNIOR MŁODSZY w niedzielę podejmował drużynę Grunwaldu i przegrał 0:6

28.09.2020

W niedzielę rano rozegrano pierwsze spotkanie w kategorii junior młodszy. Kategorii, której w naszym klubie nie było kilka lat. Naszym przeciwnikiem była drużyna Grunwaldu. Mecz zakończył się wynikiem 0:6 dla przeciwników. Zawodnicy Stelli dali z siebie 100% walcząc do ostatniej minuty. Mieliśmy kilka dobrych okazji do zdobycia bramki, a w ostatniej kwarcie rozegraliśmy na niezłym poziomie krotki róg. Cieszymy się każdą udaną akcją i cały czas się uczymy. Brawa dla rodziców, którzy dzielnie kibicowali naszym zawodnikom. Brawo drużyna

Skład Stelli: Damian Borecki, Brayan Klejna, Kacper Pietraszewski, Nikodem Bojak, Dawid Grzechowiak, Filip Nowicki, Adrian Furmaniak, Tymoteusz Grzywaczewski, Kacper Koszutowski, Oskar Lewandowski, Jakub Darul, Mateusz Błaszyński,

Trenerzy Piotr Kaczmarek, Łukasz Borecki, kierownik Dariusz Borecki.