KOLEJNE ZWYCI─śSTWO MIESZKA !!!

06.09.2021

W sobot─Ö,4 wrze┼Ťnia MKS MIESZKO Gniezno pokona┼é przy Strumykowej Victori─Ö Ostrzesz├│w 2-1. Sk┼éad bia┼éo-niebieskich zosta┼é wzmocniony o Adama Koniecznego i ┼Ťmia┼éo mo┼╝na powiedzie─ç, ┼╝e ten transfer to ÔÇ×strza┼é w dziesi─ůtk─ÖÔÇŁ ju┼╝ od pierwszego meczu.

Pierwszego gola strzeli┼é Tomasz Bzd─Öga, który w 17.minucie wykorzysta┼é nieuwag─Ö obro┼äców go┼Ťci w polu karnym i z kilku metrów celnie trafi┼é do siatki. Victoria próbowa┼éa pojedynczymi zrywami zremisowa─ç Jednak skarcona jeszcze przed przerw─ů, gdy w 33 minucie po rzucie wolnym wykonywanym przez Dawida Radomskiego, akcj─Ö wyko┼äczy┼é „Konias” szybko zdobywaj─ůc swoj─ů debiutanck─ů bramk─Ö. Victoria w ko┼äcu dopi─Ö┼éa swego i w 40 minucie po faulu Micha┼éa Steinke otrzyma┼éa rzut karny.

W drugiej po┼éowie s─Ödzia pokaza┼é dwie czerwone kartki. Najpierw z boiska zszed┼é tu┼╝ po wznowieniu Miko┼éaj Obsadny, a kwadrans pó┼║niej to samo spotka┼éo T. Bzd─Ög─Ö. W tabeli Mieszko jest aktualnie na 3.miejscu.

Mieszko Gniezno – Victoria Ostrzeszów 2-1 (2-1)