KOLEJNE ZWYCIĘSTWO MIESZKA !!!

06.09.2021

W sobotę,4 września MKS MIESZKO Gniezno pokonał przy Strumykowej Victorię Ostrzeszów 2-1. Skład biało-niebieskich został wzmocniony o Adama Koniecznego i śmiało można powiedzieć, że ten transfer to „strzał w dziesiątkę” już od pierwszego meczu.

Pierwszego gola strzelił Tomasz Bzdęga, który w 17.minucie wykorzystał nieuwagę obrońców gości w polu karnym i z kilku metrów celnie trafił do siatki. Victoria próbowała pojedynczymi zrywami zremisować Jednak skarcona jeszcze przed przerwą, gdy w 33 minucie po rzucie wolnym wykonywanym przez Dawida Radomskiego, akcję wykończył „Konias” szybko zdobywając swoją debiutancką bramkę. Victoria w końcu dopięła swego i w 40 minucie po faulu Michała Steinke otrzymała rzut karny.

W drugiej połowie sędzia pokazał dwie czerwone kartki. Najpierw z boiska zszedł tuż po wznowieniu Mikołaj Obsadny, a kwadrans później to samo spotkało T. Bzdęgę. W tabeli Mieszko jest aktualnie na 3.miejscu.

Mieszko Gniezno – Victoria Ostrzeszów 2-1 (2-1)