Kolejna wygrana MKK !!!

27.01.2022

W środowy wieczór MKK pokonało we władnej hali Pyrę Szkołę Gortata Poznań 85-67. To już 12.ligowa wygrana.

PoczÄ…tek spotkania byÅ‚ dla Gnieźnian bardzo sÅ‚aby. W ciÄ…gu pierwszych kilku minut GoÅ›cie mieli wiÄ™cej szczęścia i to oni trafiali do kosza obejmujÄ…c prowadzenie 12-3. Druga kwarta rozpoczęła siÄ™ zdecydowanie lepiej i to dziÄ™ki „trójkÄ…”. Sobkowiaka, WietrzyÅ„skiego i Dobrzyckiego, którzy odrobili straty. Do przerwy nie udaÅ‚o siÄ™ Gnieźnianom wyjść na prowadzenie, ale ale po przerwie GoÅ›cie wyszli na parkiet bez pomysÅ‚u na grÄ™. MKK caÅ‚y czas napÄ™dzaÅ‚ siÄ™ i w koÅ„cu to my byliÅ›my na prowadzeniu. Ostatnia kwarta byÅ‚a peÅ‚na emocji, bo „OrÅ‚y” prowadziÅ‚y tylko jednym punktem, mieliÅ›my jednak w swoich szeregach fenomenalnego Dobrzyckiego. OstatniÄ… kwartÄ™ zaczÄ…Å‚ bÅ‚yskotliwie i uciszyÅ‚ Å‚awkÄ™ Pyry, gdy na tablicy pojawiÅ‚ siÄ™ wynik 75-63. WygraliÅ›my tÄ… część doÅ›wiadczeniem i zimnÄ… gÅ‚owÄ… 24-7,  a caÅ‚y mecz 85-67.

W tabeli MKK jest czwarty, ma jednak rozegranych mniej spotkaÅ„ od czoÅ‚ówki. Kolejne starcie w Gnieźnie już w sobotÄ™, z SokoÅ‚em MiÄ™dzychód.

Sklep Polski MKK Gniezno – Pyra SzkoÅ‚a Gortata PoznaÅ„   85-67 (14-21, 25-21, 22-18, 24-7)