KAPI MEBLE MKS zapewnia sobie kolejne zwycięstwo !!!

22.11.2021

Kapi Meble MKS PR Gniezno po raz kolejny wygrywa we własnej hali w rozgrywkach 2.ligi. Gnieźnianki pokonały Hanball Wrocław 33-23

Przyjezdne rozpoczęły spotkanie bardzo dobrze i już w pierwszych minutach byÅ‚y stronÄ… dominujÄ…cÄ…. Po 10.minutach meczu wszystko jednak odwróciÅ‚o siÄ™ na korzyść MKS i gnieźnianki zaczęły grać agresywniej i skuteczniej. Do przerwy Gospodynie spotkanie miaÅ‚y cztery bramki przewagi. MKS wygraÅ‚ spotkanie 33-23, a bohaterkÄ… meczu zostaÅ‚a Bartkowiak, która aż jedenastokrotnie umieÅ›ciÅ‚a piÅ‚kÄ™ w bramce rywalek.

Kapi Meble MKS PR Gniezno – Handball WrocÅ‚aw 33-23