INAUGURACJA MKS PR URBIS GNIEZNO i ZWYCIĘSTWO Z DRUŻYNĄ SAMBOR TCZEW !!!

27.09.2021

Podczas inauguracji 1.Ligi piłki ręcznej kobiet w Gnieźnie MKS PR Urbis Gniezno pokonał ubiegłorocznego triumfatora ligi, Sambor Tczew 31-26. Wspaniała inauguracja sezonu w wykonaniu MKS. Silny rywal, pełne trybuny i wygrana po bardzo dobrej grze. Mocne otwarcie sezonu w wykonaniu Gnieźnianek.

Gnieźnianki bardzo dobrze rozpoczęły spotkanie. ByÅ‚ skuteczny atak, solidna obrona i Å›wietna w obrona w bramce-Daria Konieczna. A do tego skrzydeÅ‚ naszym zawodniczkom dodawaÅ‚a publiczność. Do przerwy gospodynie prowadziÅ‚y 16-12 i pozostawaÅ‚o tylko liczyć na podtrzymanie dobrej passy w drugiej części spotkania. MKS prowadziÅ‚ 21-15, ale w pewnym momencie coÅ› siÄ™ jakby siÄ™ zacięło. Tczewianki goniÅ‚y wynik i po kolejnych 10 minutach traciÅ‚y już tylko dwa gole i zaczęło robić siÄ™ nerwowo. MagdÄ™ NurskÄ… nowa snajperka MKS-u nie myliÅ‚a siÄ™ z rzutów karnych i dwoma trafieniami w ostatnich sekundach zamknęła wynik meczu.

MKS PR Urbis Gniezno – Sambor Tczew 31-26