Grinbud KS Gniezno - LZS Dragon Bojano wynik spotkania 2:2

28.09.2020

Gospodarze już w trzeciej minucie przez dobre zagranie Dariuasza Rychłowskiego do Mikołaja Bereźnickiego zdobyli pierwszą bramkę. Gnieźnianie chcieli pójść za ciosem i ostro szukali kolejnych szans na zdobycie gola. Zawodnicy Bojano nie odpuszczali i walczyli o zdobycie bramki, ale w I partii więcej goli nie padło. Do KS Gniezno przerwy wygrywało 1:0. Po przerwie goście wyrównali za sprawą Pawła Pióra. W 30. minucie Dragon prowadził już 2:1. Tym razem trafił Marek Widzicki. W 32. minucie Gospodarze wyrównali po trafienie Mikołaja Bereźnickiego. Później Mikołaj stanął przed szansą ustrzelenia hattricka, ale nie zdołał zamienić na bramkę znakomitej szansy. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2:2. Fragmenty tekstu i foto dzięki uprzejmości Hubert Maciejewski www.sportowegniezno.pl