DRUGA WYGRANA KAPI MEBLE MKS PR II GNIEZNO !!!

25.10.2021

Drugie zwycięstwo na swoim koncie zanotowały drugoligowe piłkarki ręczne drugiego zespołu Kapi Meble MKS. W niedzielne popołudnie we własnej hali gnieźnianki pokonały Jedynkę Dzierżoniów 35-19.

UKS Jedynka na inaugurację sezonu przegrała u siebie i zdecydowanie miała ochotę na zwycięstwo z Gnieźniankami, ale ich plany szybko runęły w gruzach. Gospodynie spotkania od początku objęły kilkubramkowe prowadzenie. Jedynka przycisnęła tylko w środkowej części pierwszej połowy. MKS pokazał swoją wyższość w drugiej połowie wygrywając 19-7.

Kapi Meble MKS PR II Gniezno –  UKS Jedynka Dzierżoniów 35-19