STADION ŻUŻLOWY 

Adres ul. Wrzesińska 27 - 29

Telefon

Kierownik - Witold Kowalski

e-mail: kierownik@gosir.gniezno.pl

- 61 424 86 03

- 694 628 667

 

 

"W połowie lat pięćdziesiątych minionego stulecia dobiegła końca budowa toru, prowadzona przez działaczy KS START i społeczeństwo, które tłumnie przybyło na jego otwarcie. Z tej okazji sekcja żużlowa zorganizowała trójmecz, zapraszając zespoły Kolejarza Piła i Unii Leszno. Tak więc ziściły się marzenia działaczy, zawodników i kibiców, pragnących mieć w Gnieźnie stadion z żużlowym torem..."


...tak historię obiektu przy ulicy Wrzesińskiej opisują w swojej książce "Historia gnieźnieńskiego żużla 1947-1991", Andrzej Elantkowski i Florian Rakowski.


Stadion służy do przeprowadzania zawodów żużlowych, treningów oraz innych imprez sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych o charakterze masowym.
Działalność gospodarcza na terenie obiektu oraz wspomniane powyżej imprezy mogą zostać zorganizowane wyłącznie za wiedzą i zgodą dyrektora GOSiR lub kierownictwa obiektu.

 

Szczegółowe informacje dotyczące Stadionu Żużlowego, oraz Towarzystwa Żużlowego Start Gniezno: www.start.gniezno.pl, lub pod numerem tel. 61 425 88 20

 

Cennik

stadion - 1.900 zł. brutto/ 60 min.

stadion na cele komercyjne - 2.900 zł. brutto/ 60 min.

 

UWAGA !

Ceny zawierają podatek VAT.

Ceny wynajmu stadionu nie uwzględniają dodatkowych kosztów obsługi systemów CCTV, AV, kosztów wynajmu i obsługi agregatu do jupiterów oraz zabezpieczenia lub przygotowania nawierzchni toru żużlowego.

 

 

    Stadion żużlowy dziś

 

 


                   

 

 

           

            

 

 

 

 

 

 treść została wydrukowana ze strony
https://www.gosir.gniezno.pl/strona,.html