Oferta dla sponsorówGnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zwraca się z propozycją współpracy na zasadzie sponsoringu.

GOSiR w ciągu całego roku przygotowuje szereg imprez rekreacyjno-sportowych o różnym charakterze i różnym nakładzie finansowym.

Ciągle poszukujemy sponsorów, firm, instytucji dzięki którym realizacja naszych zamierzeń, staje się realna, a pozyskane środki (darowizny) umożliwią profesjonalne przygotowywanie imprez.

Nasze przedsięwzięcia cieszą się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci, ale również i dorosłych biorących coraz chętniej udział w organizowanych przez nas imprezach sportowych i rekreacyjnych.

Zachęcamy Państwa do towarzyszenia w naszych przedsięwzięciach poprzez wsparcie finansowe, rzeczowe imprez organizowanych przez Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji w ciągu całego roku. Dzięki takiej współpracy będą Państwo mogli śledzić poczynania GOSiR-u i wybierać imprezy na których chcieliby Państwo reklamować swoją firmę.


Poniżej przedstawiamy przykładowe imprezy przez nas organizowane:

 BIEG EUROPEJSKI
Organizowany tradycyjnie w miesiącu kwietniu. Start i meta na gnieźnieńskim Rynku, trasa 10 km. Udział w maratonie biorą mężczyźni i kobiety od 16 r. ż., a także osoby niepełnosprawne (podzieleni na kilka grup wiekowych).
W ostatnim biegu udział wzięło ponad 1000 osób zarówno z różnych miast naszego kraju jak i z zagranicy.
Bieg ten zawsze gromadzi na rynku i na trasie wielu sympatyków, którzy przychodzą, aby kibicować swoim zawodnikom, oraz miło i sympatycznie spędzić wolny czas.
Impreza ta to doskonała forma popularyzacji zdrowego stylu życia poprzez bieg i ruch.
Biegowi towarzyszy szereg innych atrakcji m.in.: występy zespołów artystycznych, gry i zabawy dla dzieci, quizy dla dorosłych, pokazy miejskie.

 

 BIEG LECHITÓW
Organizowany w miesiącu wrześniu. Start w Dziekanowicach, meta na Pl. Św. Wojciecha w Gnieźnie, trasa 21,0975 km. Jest to najstarszy długodystansowy bieg w Polsce. Bieg ten upamiętnia historie początków Państwa Polskiego i promuje nasz Region, czyli Szlak Piastowski. Udział w biegu wziąć mogą wszyscy począwszy od uczniów szkół podstawowych, a skończywszy na osobach dorosłych, każdy znajdzie dla siebie odpowiednią kategorię wiekową. W ramach Biegu Lechitów odbywają się także Mistrzostwa Polski Lekarzy. W rekordowym 37 biegu udział wzięło około 1100 osób. Wszystkim uczestnikom żywiołowy doping na trasie gwarantują tłumnie zgromadzeni kibice. Bieg zaliczany jest do GRAND PRIX Wielkopolski pod patronatem Marszałka Woj.Wlkp oraz wchodzi on w skład Korony Polskich Półmaratonów. Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji popularyzuje bieganie, gdyż jest to najefektywniejsza forma podnoszenia sprawności fizycznej - w myśl zasady : "Chcesz się czuć znakomicie - biegaj przez całe życie". Zarówno BIEG EUROPEJSKI jak i BIEG LECHITÓW honorowane były wieloma Certyfikatami Jakości p.n. ZŁOTY BIEG i WYRÓŻNIENIAMI za doskonałą organizację imprez.

 

 

 FERIE ZIMOWE, WAKACJE LETNIE
Ferie zimowe, organizowane są dla wszystkich dzieci z Gniezna i okolic.
Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji proponuje m.in.:

Ferie zimowe i letnie to możliwość zagospodarowania czasu wolnego, a także sposobność do sprawdzenia swoich sił w różnorakich konkurencjach zawartych w bogatej ofercie Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Wzrastająca ilość uczestników półkolonii utwierdza nas w przekonaniu, że jest to pożądana forma wypoczynku, która uczestnikom dostarcza wiele radości i w aktywny sposób umożliwia spędzenie wolnego czasu.

 

 


Jest to tylko część z imprez organizowanych przez GOSiR. Zachęcamy do zapoznania się z szerszą ofertą na stronie internetowej www.gosir.gniezno.pl (kalendarz sportowy, aktualności).
Chcemy zaprosić Państwa do współpracy przy tworzeniu zadań z dziedziny sportu, kultury fizycznej i turystyki w zamian za możliwość promocji na naszych obiektach sportowych.

GOSiR w zamian za pomoc sponsorską proponuje następujące formy reklamy:

Forma reklamy za udzieloną pomoc sponsorską zostaje ustalona indywidualnie z każdym z oferentów i uzależniona jest od ilości przekazanych środków.

Kontakt w tej sprawie:
Dział Marketingu: Marlena Majchrzak, Andrzej Krzyścin, tel. (61) 424 86 05
Nr konta: 38 9065 0006 0000 0000 4125 0001
Bank Spółdzielczy

Połączenie naszych, wspólnych działań z pewnością umożliwi dotarcie
do szerszej grupy odbiorców.treść została wydrukowana ze strony
https://www.gosir.gniezno.pl/strona,.html