Kalendarz imprez
Kalendarz imprez październik 2020r.
* 01.10.2020 - Wznowienie zajęć z aqua-aerobiku /basen, ul. Bł. Jolenty 5/-szczegółowy grafik dostępny
na : https://www.basengniezno.pl/strona,harmonogram.html
* 02.10.2020 – Dzień Edukacji Narodowej, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. …./
* 03.10.2020 – Mecz KS Stella Gniezno – MKS Środa Wielkopolska, Stadion im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5 /godz. 18.00/
* 03.10.2020 – Mecz UKH Start 1954 Gniezno – KS Warta Poznań, Stadion im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5 /godz. 16.00/
* 03.10.2020 – Mecz KS Rogowo (juniorki), Stadion im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5 /godz. 13.00/
* 03 - 04.10.2020 - Rozpoczęcie Jesiennej Edycji Kursów Podstawowej Nauki Pływania i Doskonalenia
Posiadanych Umiejętności /basen, ul. Bł. Jolenty 5/
* 04.10.2020 – Mecz KS Rogowo (seniorki), Stadion im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5 /godz. 14.00/
* 04.10.2020 – 1 Fianł CS Superligii Aseco Orzeł Gniezno – Śląsk Świetochłowice, Tor Speedrowerowy, ul. Parkowa
* 06.10.2020 – Urząd Stanu Cywilnego „Złote Gody”, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 14.00/
* 07.10.2020 – Mecz UKH Start 1954 Gniezno – LKS Gąsawa, Stadion im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5 /godz. 16.00/
* 08 - 09.10.2020 - Rozpoczęcie Jesiennej Edycji Kursów Pływania dla Małych Dzieci /wiek 3 - 5 lat/ - basen, ul. Bł. Jolenty 5
* 10.10.2020 – Mecz Mieszko Gniezno – Jarota Jarocin, Stadion Piłkarski, ul. Strumykowa 8 /godz. 14.00/
* 10.10.2020 – Mecz KS Rogowo (juniorki), Stadion im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5 /godz. 14.00 /
* 10.10.2020 – Mecz Szczypiorniak (młodzik), Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5 /godz.12.00/
* 10.10.2020 - Mecz UKH Start 1954 Gniezno - AZS Politechnika Poznańska, Stadion im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5 /godz. 16.00/
* 10.10.2020 - Mecz MKS PR II Gniezno - Kępno, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5 /godz. 16.00/
* 10.10.2020 – Mecz MKK Gniezno – Ogniwo Szczecin, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 17.00/
* 11.10.2020 – Mecz KS Stella Gniezno (junior młodszy), Stadion im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5 /godz. 10.00/
* 11.10.2020 – Mecz UKH Start 1954 Gniezno, Stadion im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5 /godz. 12.00/
* 17.10.2020 – Mecz MKS PR Gniezno – SPR Gdynia, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 18.00/
* 17.10.2020 – Mecz Szczypiorniak (senior), Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5 /godz.15.00/
* 18.10.2020 – Mecz KS Gniezno – Futsal Szczecin , Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 17.00/
* 20.10.2020 – Stand Up, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 15.00/
* 22.10.2020 - Mecz UKH Start 1954 Gniezno - KS Stella Gniezno, Stadion im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5 /godz. 17.00/
* 24.10.2020 – Mecz Mieszko Gniezno- Górnik Konin, Stadion Piłkarski, ul. Strumykowa 8 /godz. 14.00/
* 25.10.2020 - Mecz MKS PR II Gniezno - APR Świdnica, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5 /godz. 16.00/
* 30.10.2020 - Mecz MKS PR Gniezno - APR Poznań, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 18.30/
* 31.10.2020 – Mecz KS Gniezno - Futbole Białystok, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5 /godz. 19.00/