* 01.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 02.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 03.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 03.04.2019 - Mecz Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wielkopolska , Stadion Piłkarski, ul. Strumykowa 8 /godz. 17.00/
* 04.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 05.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 05.04.2019 - XXV Powiatowy Konkurs Wiedzy Morskiej dla Młodzieży szkolnej w wieku 12-19 lat, która posiada umiejętności pływania:
I część na basenie przy ul. Jolenty 5 /godz. 8.30-10.00/
II część w ZSP nr 2 przy ul. cieszkowskiego 17 /godz. 10.30-15.30/
* 06.04.2019 - Mecz UKH START 1954 Gniezno-KS Stalla Gniezno, Hala Widowiskowo-Sportowa nr 2, ul. Sportowa 5 /godz. 13.00/
* 07.04.2019 - Kabaret Moralnego Niepokoju, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 / godz. 16.30/
* 07.04.2019 - Mecz KS Rogowo - AZS Politechnika Poznań, Stadion Hokejowy im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5 /godz. 12.00/
* 07.04.2019 - Decathlon Mieszko Liga, Boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią, ul. Strumykowa 8 /godz. 9.00-12.00/
* 08.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 09.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 10.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 11.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 11.04.2019 - Bez ceregieli: Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 19.00/
* 12.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 13.04.2019 - Centralne Uroczystości Dni Olimpijczyka, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 10.45-12.30/
* 13.04.2019 - Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek WZHT, Stadion Hokejowy im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5 / godz. 10.00-15.00/
* 13.04.2019 - Mecz Mieszko Gniezno - Chemik Bydgoszcz, Stadion Piłkarski, ul. Strumykowa 8 / godz. 17.00/
* 13.04.2019 - Mecz KS ROGOWO - UKHT Ósemka Tarnowskie Góry, Stadion Hokejowy im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5 /godz. 16.00/
* 13.04.2019 - Mecz UKH START 1954 Gniezno - KS Pomorzanin Toruń, Stadion Hokejowy im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5
/ godz. 18.00/
* 13.04.2019 - Mecz MKS PR Urbis Gniezno - UKS NOVAR Lubicz, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 / godz. 19.00/
* 14.04.2019 - Mecz KS Stella Gniezno - UKHT ÓSEMKA Tarnowskie Góry, Stadion Hokejowy im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5
/ godz. 11.30/
* 14.04.2019 - Mecz CAR GWARANT START GNIEZNO - KS ROW RYBNIK SA, Stadion Żużlowy, ul. Wrzesińska 25 /godz. 14.00/
* 14.04.2019 - Rozgrywki Ligowe WZPN, Chrobry Gniezno - Koziołek Poznań, Orlik Kazimierza Wielkiego 33 / godz. 11.00/
* 14.04.2019 - Rozgrywki Ligowe WZPN, Chrobry Gniezno - Orzeł Granowo, Orlik Kazimierza Wielkiego 33 / godz. 13.00/
* 15.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 16.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 17.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 18.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 18.04.2019 - Mecz KS Gniezno - LSSS Lębork, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 / godz. 19.30/
* 18.04.2019 - Mecz KS Szczypiorniak Gniezno-Szczypiorniak Olsztyn, Hala Widowiskowo-Sportowa nr 2, ul. Sportowa 5 /godz. 19.30/
* 19.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 19 - 23.04.2019 - Promocje Wielkanocne na basenie
* 20.04.2019 - Mecz Mieszko Gniezno - Górnik Konin, Stadion Piłkarski, ul. Strumykowa 8 / godz. 14.00/
* 23.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 24.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 25.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 26.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 26.04.2019 - Oficjalne wręczenie nagród w XVIII Powiatowym Konkursie Rozliczeń Podatkowych Typu PIT „Finanse a matematyka”, Hala im.
Mieczysława Łopatki, ul Sportowa 3 /godz. 10.00/
* 27.04.2019 - Grand Prix Dzieci w Hokeju na Trawie, Stadion Hokejowy im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5 /godz/ 10.00-14.00/
* 27.04.2019 - Mecz MKS PR Urbis Gniezno - MMKS JUTRZENKA Płock, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 / godz. 17.00/
* 27.04.2019 - Mecz Mieszko Gniezno - Wierzyca Pelplin, Stadion Piłkarski, ul. Strumykowa 8 / godz. 17.00/
* 28.04.2019 - Mecz UKH START 1954 Gniezno - LKS Gąsawa, Stadion Hokejowy im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5 / godz. 12.00/
* 28.04.2019 - Mecz KS STELLA Gniezno - KS Polonia Skierniewice, Stadion Hokejowy im. Alfonsa Flinika, ul. Sportowa 5 /godz. 14.00/
* 28.04.2019 - Decathlon Mieszko Liga, Boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią, ul. Strumykowa 8 /godz. 9.00-12.00/
* 28.04.2019 - Rozgrywki Ligowe WZPN, Chrobry Gniezno - Grodzisk Wielkopolski, Orlik Kazimierza Wielkiego 33 / godz. 11.00/
* 29.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
* 29.04 - 05.05.2019 - Majówka na basenie
* 30.04.2019 - III Edycja Wieczornej Ligi SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 / godz. 20.00-21.45/
- Weekendowa szkółka pływacka – basen
- Zajęcia sekcji Capoeira – sala rekreacji w kompleksie basenowym
- Zajęcia sekcji BJJ/BOKS – GOSiR- Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3
- Zajęcia sekcji DIRETA-GOSiR na ściance wspinaczkowej - Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3