* 02.03.2019 - Mecz Sklep Polski MKK Gniezno Seniorzy - DECKA Pelplin,Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 14.00/
* 02.03.2019 - Mecz MKS PR Urbis Gniezno - CHKS PŁ Łódź, Hala im. Mieczysław Łopatki, ul. Sportowa 3 / godz. 18.00/
* 02.03.2019 - Liga Halowa Futsal, Hala Widowiskowo-Sportowa nr 2, ul. Sportowa 5 /godz. 16.00-20.00/
* 02.03.2019 - Mecz KS Szczypiorniak Gniezno - Latocha Agropom Gniew, Hala Widowiskowo-Sportowa nr 2, ul. Sportowa 5 /godz. 13.30/
* 03.03.2019 - Koncert Zespołu DŻEM, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 18.00/
* 03.03.2019 - Liga Halowa Futsal, Hala Widowiskowo-Sportowa nr 2, ul. Sportowa 5 /godz. 14.00-18.00/
* 08.03.2019 - Dzień Kobiet na Basenie i w Hotelu Lech, ul. Bł. Jolenty 5 /godz.6.15-22.00/
* 08.03.2019 - Targi PHUP Gniezno i Sklep Polski, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3
* 09.03.2019 - Turniej Kobiet i Dziewczyn w piłkę nożną, Hala Widowiskowo - Sportowa nr 2, ul. Sportowa 5
* 10.03.2019 - Liga Halowa Futsal + Gala, Hala Widowiskowo-Sportowa nr 2, ul. Sportowa 5 /godz. 12.00-16.00/
* 13.03.2019 - Mecz Sklep Polski MKK Gniezno - TREFL II Sopot, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 18.15/
* 16.03.2019 - IV Mistrzostwa Polski Halowej Piłki Nożnej Firm i Instytucji, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz.8.00-18.00/
* 16.03.2019 - Mecz Mieszko Gniezno - Lech Poznań, Stadion Piłkarski, ul. Strumykowa 8 /godz. 15.00/
* 16.03.2019 - Mecz KS Szczypiorniak Gniezno - AZS UMK Toruń, Hala Widowiskowo-Sportowa nr 2, ul. Sportowa 5 /godz. 15.00/
* 16.03.2019 - Piąte Urodziny Klubu Karate Inochi Gniezno, sala sportowa, ul. Bł. Jolenty 5
* 17.03.2019 - IV Mistrzostwa Polski Halowej Piłki Nożnej Firm i Instytucji, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz.8.00-15.00/
* 17.03.2019 - Mecz Sklep Polski MKK Gniezno - SMS PZKosz Władysławowo, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3
/godz. 18.00/
* 18.03.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 19.03.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 20.03.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 21.03.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 21.03.2019 - Turniej Tenisa Stołowego z cyklu " Szukamy młodych talentów" XVII edycja rozgrywek, Hala Widowiskowo-sportowa w Kiszkowie, ul. Polna 33 /godz.
* 21.03.2019 - XVI Halowy Turniej Piłki Nożnej Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych w Gnieźnie, Hala Sportowa, ul. Wrzesińska 49
* 22.03.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 23.03.2019 - Turniej Tańca organizowany przez MOK, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 8.00-19.00/
* 23.03.2019 - Turniej dzieci: KS Szczypiorniak Gniezno, Sparta Oborniki I, Sparta Oborniki II, MKS Nielba Wągrowiec,
Hala Widowiskowo-Sportowa nr 2, ul. Sportowa 5 /godz. 10.00-14.00/
* 23.03 - 16.06.2019 - Wiosenna Edycja Kursów Nauki Pływania
* 24.03.2019 - Mecz KS Gniezno - HELIOS Białystok, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 16.00/
* 24.03.2019 - Mecz MKS PR Urbis Gniezno - SMS ZPRP II Płock, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 18.30/
* 25.03.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 26.03.2019 - Busem przez świat organizowany przez UM Gniezna, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz.19.00-20.30/
* 26.03.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 27.03.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 28.03.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 29.03.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 30.03.2019 - Mecz KS Szczypiorniak Gniezno - KPR Gryfino, Hala Widowiskowo-Sportowa nr 2, ul. Sportowa 5 /godz. 15.00/
* 30.03.2019 - Mecz KS Stella Gniezno - KS Warta Poznan, Stadion Hokejowy im.A.Flinika, ul. Sportowa 5 /godz.16.00/
* 30.03.2019 - Mecz KS Gniezno - FC Leszno, Hala Widowiskowo-Sportowa nr 2, ul. Sportowa 5 /godz. 19.00/
* 30.03.2019 - Mecz MKS PR Urbis Gniezno - MKS DWÓJKA Łomża, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 17.00/
* 30.03.2019 - Mecz Sklep Polski MKK Gniezno - Politechnika Gdańska, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 13.30/
* 30.03.2019 - Mecz Mieszko Gniezno - Gwardia Koszalin, Stadion Piłkarski, ul. Strumykowa 8 /godz. 16.00/
* 31.03.2019 - Mecz CAR GWARANT START GNIEZNO - ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK, Stadion Żużlowy, ul. Wrzesińska 25
/godz. 14.00/
- Weekendowa szkółka pływacka – basen
- Weekendy- Gnieźnieńska Liga Futsalu
- Zajęcia sekcji Capoeira – sala rekreacji w kompleksie basenowym
- Zajęcia sekcji BJJ/BOKS – GOSiR- Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3
- Zajęcia sekcji DIRETA-GOSiR na ściance wspinaczkowej - Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3