* 02.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 06.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 07.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 08.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 08.05.2019 - Olimpiada Sportowa Przedszkolaków, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 10.00-15.00/
* 09.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 09.05.2019 - Olimpiada Sportowa Przedszkolaków, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 10.00-15.00/
* 10.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 10.05.2019 - Olimpiada Sportowa Przedszkolaków, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 10.00-15.00/
* 12.05.2019 - Mecz UKH Start 19+54 Gniezno- LKS Rogowo, Stadion Hokejowy im. Alfonsa Flinika , ul. Sportowa 5 /godz. 12.00/
* 12.05.2019 - Mecz KS Stella Gniezno – KS Lipno Stęszew, Stadion Hokejowy im. Alfonsa Flinika , ul. Sportowa 5 /godz. 14.00/
* 12.05.2019 - Decathlon Mieszko Liga, Boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią, ul. Strumykowa 8 /godz. 9.00-12.00/
* 13.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 14.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 15.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 15.05.2019 - Mistrzostwa Gniezna w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych - basen /godz. 8.00 - 14.30/
* 16.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 17.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 17.05.2019 - Mecz KS Rogowo -KS Hokej Start Brzeziny, Stadion Hokejowy im. Alfonsa Flinika , ul. Sportowa 5 /godz. 19.00/
* 18.05.2019 - Mecz KS Rogowo -KS Hokej Start Brzeziny, Stadion Hokejowy im. Alfonsa Flinika , ul. Sportowa 5 /godz. 10.00/
* 18.05.2019 - Mecz KS Stella Gniezno – LKS Rogowo, Stadion Hokejowy im. Alfonsa Flinika , ul. Sportowa 5 /godz. 16.00/
* 18.05.2019 - Mecz Mieszko Gniezno – Radunia Stężyca, Stadion Piłkarski, ul. Strumykowa 8 /godz. 17.00/
* 18.05.2019 - Finał Pucharu Polski Pika Ręczna Kobiet: Mecz Finałowy SPR Pogoń Szczecin - Metraco Zagłębie Lubin, Hala im. Mieczysława
Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz.13.30/
* 18.05.2019 - Oddaj Krew z Cieplikiem - gnieźnieński Rynek /godz. 10.00 - 15.00/
* 19.05.2019 - Mecz UKH Start 1954 Gniezno – HKS Siemianowiczanka, Stadion Hokejowy im. Alfonsa Flinika , ul. Sportowa 5 /godz. 12.00/
* 20.05.2019 - Turniej Finałowy Mistrzostw Wielkopolski (rocznik 2006 i młodszy) w piłce ręcznej dziewczyn, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul.
Sportowa 3 /godz.10.00-16.00/
* 20.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 21.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 22.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 23.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 24.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 24.05.2019 - Turniej Tenisa Stołowego: Finał Szukamy Młodych Talentów, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 5 /godz.16.00-19.30/
* 24.05.2019 - Baraże Stella, Stadion Hokejowy im. Alfonsa Flinika , ul. Sportowa 5 /godz. 18.00 i 20.00/
* 24.05.2019 - V Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zakładu Karnego w Gębarzewie, Stadion Piłkarski, ul. Strumykowa 8 /godz.
7.00-16.00/
* 25.05.2019 - Turniej Tenisa Stołowego: Mistrzostwa Wielkopolski Żuków i Skrzatów o Puchar Dyr. GOSiR, Hala Widowiskowo-Sportowa, ul.
Sportowa 5 /godz. 10.00-14.30/
* 25.05.2019 - Baraże Stella, Stadion Hokejowy im. Alfonsa Flinika , ul. Sportowa 5 /godz. 18.00 i 20.00/
* 25.05.2019 - 5th INTERNATIONAL FOOTBALL TOURNAMENT GNIEZNO CUP, Obiekty ul. Strumykowa 8, Orlik Kazimierza Wielkiego
33, Szkoła Podstawowa nr 12 Osiedla Kazimierza Wielkiego 33 /godz. 8.00-18.00/
* 26.05.2019 - Turniej Tenisa Stołowego: Ogólnopolski Memoriał im. Jarosława Maćkowiaka i otwarte Mistrzostwa Gniezna o Puchar Prezydenta
Gniezna Tomasza Budasza, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 10.00-16.00/
* 26.05.2019 - 5th INTERNATIONAL FOOTBALL TOURNAMENT GNIEZNO CUP, Obiekty ul. Strumykowa 8, Orlik Kazimierza Wielkiego 33,
Szkoła Podstawowa nr 12 Osiedla Kazimierza Wielkiego 33 /godz. 8.00-18.00/
* 26.05.2019 - Baraże Stella, Stadion Hokejowy im. Alfonsa Flinika , ul. Sportowa 5 /godz. 10.00 i 12.00/
* 26.05.2019 - Dzień Matki na basenie
* 27.05.2019 - XX Igrzyska Młodzieży Szkolnej Finał Województwa Wielkopolskiego w piłce ręcznej dziewcząt, Hala im. Mieczysława
Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz.10.00-13.00/
* 27.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 28.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 29.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 29.05.2019 - Mecz Mieszko Gniezno – Bałtyk Koszalin, Stadion Piłkarski, ul. Strumykowa 8/ godz. 17.00/
* 30.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 31.05.2019 - III Edycja Wieczornej Ligii SBG, ORLIK, ul. Wrzesińska 49 /godz.20.00-21.45/
* 31.05.2019 - Source4Gamers, Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3 /godz. 12.00-20.00/
- Weekendowa szkółka pływacka – basen
- Zajęcia sekcji Capoeira – sala rekreacji w kompleksie basenowym
- Zajęcia sekcji BJJ/BOKS – GOSiR- Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3
- Zajęcia sekcji DIRETA-GOSiR na ściance wspinaczkowej - Hala im. Mieczysława Łopatki, ul. Sportowa 3