UKH START 1954 przegrywa z POMORZANINEM TORUŃ

15.04.2019

Hokeistom Startu 1954 nie udało się w sobotę zdobyć punktów w meczu z Pomorzaninem. Torunianie wygrali na boisku w Gnieźnie 6-2. Jeszcze przed ostatnią kwartą można było mieć nadzieję na korzystny wynik z silną ekipą Pomorzanina. Po karnym strzale Mariusza Gromadzkiego i bramce z gry Aleksego Szymańskiego przegrywaliśmy tylko 2-3. Niestety ostatnie 17,5 minuty okazały się fatalne. Przyjezdni zagrali bardzo skutecznie, na co nie potrafiliśmy w żaden sposób odpowiadać. Straciliśmy trzy gole nie zdobywając żadnego i torunianie pewnie wygrali 6-2. Tekst i foto dzięki uprzejmości www.sportowegniezno.pl Hubert Maciejewski