Ostatni sparing KS Gniezno przed startem I ligi...

13.09.2019

Wczoraj wieczorem podopieczni Adama Heliasza i Pawła Hoefta pokonali na domowym parkiecie Futsal Gostyń 6:3. Dwie bramki zdobył nowy zawodnik gnieźnieńskiej ekipy Michał Roj. Już w trzeciej minucie bramkę strzelił Marcin Gresera, a siedem minut później doszło do wyrównania przez drużynę z Gostynia. KS Gniezno nie pozwolił długo na utrzymanie remisu i kolejną bramkę dla gospodarzy strzelił Alan Polus, a kilka chwil później po raz kolejny do bramki przeciwnika trafił Mikołaj Bereźnicki. Wynik meczu do przerwy 3:1 dla Gnieźnian. Zaraz po przerwie gola wywalczył Jakub Szydzik i wynik zmienił się na 4:1. Następna bramka padła w 34. minucie, a jej autorem został nowy gracz KS-u Michał Roj. Goście jendak nie odpuszczali i w 45 minucie zdobyli drugie trafienie. W 49 minucie raz jeszcze trafił do bramki Michał Roj. Później, w samej końcówce, gospodarze stracili jeszcze jedną bramkę i ostatecznie wygrali 6:3. Dla drużyny z Gniezna był to ostatni mecz kontrolny przed startem pierwszoligowych zmagań. W weekend 21/22 września podopieczni Adama Heliasza i Pawła Hoefta udadzą się na wyjazdowe spotkanie do Rzgowa. Będzie to inauguracja rozgrywek.